Rodinný dom Filip

Rodinný dom Filip

Rodinný dom v tvare „L“ navrhnutý do existujúcej zástavby mesta so 4ma obytnými miestnosťami v priamom kontakte s exteriérovou terasou

Zastavaná plocha

168,48m²

Obytná plocha

67,98m²

Úžitková plocha

128,57m²

Moderný bungalov v tvare „L“ je navrhnutý citlivo do existujúcej zástavby rodinných domov. Tento bungalov je osadený pod úrovňou susedného rodinného domu ktorý mu vytvára súkromie a zároveň príležitosť na riešenie prestrešenia hlavného vstupu do rodinného domu v podobe drevenej konštrukcie s technickým sklom upevnenej do skrytých oceľových stĺpikov v susednom gabiónovom plote.

Rodinný dom je delený na dennú a nočnú/súkromnú časť ktorá obsahuje spálňu, detskú izbu, hosťovskú izbu ktorá sa neskôr môže využívať aj ako druhá detská izba. Tieto priestory dopĺňa rohová kúpeľňa s rohovým oknom kde máme vaňu, sprchu, WC s dvoma umývadlami. Všetky miestnosti orientované k terase majú bezbariérový prístup. Dennú časť rodinného domu tvorí priestranná obývacia izba, jedáleň priamo prepojená s kuchyňou, WC pre návštevy a komorou elegantne skrytou za kuchynskou zástavbou. Samotná kuchyňa je ostrovná s odsávačom pár do keramickej platne.

Typ projektu

Návrh rodinného domu

Autor architektonickej štúdie

kontra architekti, s.r.o.

Stupeň projektovej dokumentácie

Projekt pre stavebné povolenie

Dátum

2023

Klient

Súkromný investor

Miesto

mesto Tvrdošín

Stupeň inžinierskej činnosti

Stavebné povolenie

Vizualizácia #1
Vizualizácia #2

Páči sa Vám projekt?
Alebo potrebujete poradiť?

Kontaktujte nás